REKRUTACJA

Fitness Mózgu – Neurobik – 31 stycznia 2019

Fitness Mózgu – Neurobik – 31 stycznia 2019

Zapraszam wszystkich nauczycieli, pedagogów, trenerów, studentów, rodziców, do udziału w wyjątkowym warsztacie neurobiku – 31 stycznia, w czwartek w godzinach 17.00 – 20.00.

Neurobik, czyli fitnessmózgu to niezwykły zastrzyk energii dla Twoich szarych komórek. Poznasz ćwiczenia, które wykorzystasz na zajęciach ze swoimi #uczniami.
CZYM JEST NEUROBIK?
Neurobik różni się znacznie od zazwyczaj praktykowanych ćwiczeń umysłowych, takich jak zagadki logiczne, zadania pamięciowe. W przeciwieństwie do nich, ćwiczenia neurobiku wykorzystują pięć zmysłów w nowy sposób, stymulując naturalną tendencję mózgu do tworzenia skojarzeń. Skojarzenia to cegiełki tworzące #pamięć i podstawa procesu uczenia się. Świadome tworzenie nowych wzorców skojarzeń stanowi główną cześć programu neurobiku.

Podczas zajęć:
dowiesz się, że NEUROBIK to nie czary
dowiesz się, jak zostać trenerem własnego #mózgu
dowiesz się, jak ćwiczenia NEUROBIKU wpływają na mózg

W PROGRAMIE:
doświadczysz swojej wyobraźni i wyrwiesz swój #mózg z rutyny
pobudzisz swoją #kreatywność
zaangażujesz kilka zmysłów w inny niż dotychczas sposób, np. będziesz łączyć smaki z obrazami i dźwięki z zapachami
zrealizujesz ćwiczenia NEUROBIKU: wyczucie formy, zmiana rąk, świat pozbawionych dźwięków, pachnące wiersze, dotyk Midasa i wiele innych.

…a wszystko po to, ❗❗❗ aby utrzymać doskonałą kondycję umysłu Twoich uczniów i poruszyć ich mózgi do działania. Wprowadzisz nowość na lekcjach, przełamiesz rutynę, zaangażujesz uwagę ucznia, nauczysz się wykorzystywać zmysły, emocje na lekcjach, bo przecież wiesz, że mózg łaknie nowości a rutyna przytępia umysł.❗❗❗

Jest to również świetna okazja, by zostawić na chwilę codzienność, zrelaksować się i miło spędzić czas.
Trenuj, aby Twój mózg też był fit.

KOSZT I ZAPISY:
Koszt to 150, 00 zł od osoby.
605 448 078
manuszczyk@gmail.com

ZGŁOSZENIE:
Złożenie zgłoszenia uczestnictwa w warsztacie jest równoznaczne z akceptacją warunków udziału w warsztacie, wg następujących zasad:
– warunkiem wpisania na listę uczestników, jest wpłacenie zaliczki w wysokości 40% wartości szkolenia w ciągu 3 dni od momentu zgłoszenia udziału. Pozostałą kwotę wpłacamy najpóźniej – 7 dni przed terminem rozpoczęcia warsztatu.
– w przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie (POINFORMUJ ORGANIZATORA), nie później niż 7 dni przed terminem warsztatu, nie pociąga za sobą żadnych obciążeń finansowych.
– w przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie w terminie późniejszym niż termin w/w lub w przypadku nieprzybycia na warsztat bez wcześniejszego poinformowania o rezygnacji, uczestnikowi nie przysługuje zwrot zaliczki.
– Konto do wpłat: 12 1140 2004 0000 3802 6869 2956

Informacje dodatkowe:
1. Maksymalna ilość osób na warsztacie – 10 osób!!!!
2. O zakwalifikowanie się na listę decyduje kolejność wpłat.
3. Wystawiam faktury.

PROWADZĄCA:
Magdalena Niedźwiecka-Anuszczyk
Trener pamięci, pedagog, szkoleniowiec z uprawnieniami do pracy z grupą metodą warsztatu psychoedukacyjnego i edukacyjnego w zakresie rozwijania postaw twórczych, twórczego myślenia i podstawowych umiejętności interpersonalnych.
Zajmuje się aspektami wielozmysłowego i obupółkulowego uczenia (się).
Jest autorką wielu artykułów opublikowanych na portalu www.indywidualni.pl, dotyczących problematyki efektywnej nauki.
Projektując szkolenia z zakresu nowoczesnych technik uczenia (się), fitnessu mózgu, akcentuje konieczność łamania schematów i skupiania edukacji wokół indywidualnego profilu uczenia się.
Autorka ćwiczeń wykorzystujących wyobraźnię i rozwijających koncentrację uwagi.

Zapraszam
Magda Anuszczyk

neurobik mózgu

error: Treść chroniona prawami autorskimi.